Περιοδικό, «Ο Κόσμος της Εργασίας»,

Τμήμα Ιστορίας-Αρχαιολογίας, 45100, Ιωάννινα
(υπόψη Κωνσταντίνας Μπάδα)

Τηλ. 2651005150, fax: 2651005299
Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Journal, «O kosmos tis Ergasias»
University of Ioannina
Department of History and Archaeology 45110, Ioannina, Greece