Περιοδικό, «Ο Κόσμος της Εργασίας»,
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων,

Τμήμα Ιστορίας-Αρχαιολογίας, 45100, Ιωάννινα
(υπόψη Κωνσταντίνας Μπάδα)

Email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Journal, «O kosmos tis Ergasias»
University of Ioannina
Department of History and Archaeology 45110, Ioannina, Greece